Kurumsal SOSYAL MEDYA

Hakkimizda

1987 Yılında birlikteliğin gücüne inanan üç kardeş tarafından kurulan ÇAY ÇİFTLİK ÜRÜNLERİ SAN. TİC. PAZ. LTD. ŞTİ. 40 inek bir kantar ve bir satış noktası ile işe başladı.
 
Bugün ulaştığımız nokta ise, 800 büyükbaş ve 5200m2'lik bir fabrikadır.  Ayrıca Çay Çiftlik adını taşıyan 9 adet satış noktasında ve Mersin, Adana, Osmaniye, Ceyhan, Hatay il ve ilçelerinde tüm büyük marketlerde ve ulusal zincir marketlerinde hizmet vermektedir.
 
Ortakları Tıp Doktoru, Yüksek Ziraat Mühendisi ve Makine Mühendisi olan Firmamızın çevre ve insan sağlığına olan duyarlılığı müşterileri tarafından tercih edilmeleriyle ödüllendirilmektedir.
 
Firmamız asepsi ve antisepsinin insan sağlığında hayati önemi olduğunun bilinciyle ineğin memesinden satışın son noktasına kadar soğuk zinciri korumuştur.
 
Bu konuda firmamız kendi bünyesinde olduğu gibi çevresinde faaliyet gösteren birçok kooperatifte de soğuk zincir kurulmasında etkili olmuştur. Hedefimiz Adana sınırlarını aşarak komşu şehir ve ülkelere de hizmet vermektir.
 
POLİTİKAMIZ
Şirket olarak kaliteli, gıda güvenliği ilkelerine uygun ve çevre dostu ürün ve hizmet sunarak markamıza bağlı müşteriler yaratmak, bunun yanında müşterilerimiz, toplumumuz ve çalışanlarımız için ölçülebilir yararlar sağlayarak Türkiye ekonomisine ve istihdama katkıda bulunmak varoluş amacımızdır.
 
Müşterilerimizin isteklerini zamanında ve istenilen kalitede karşılamak.
 
Çevre ile ilgili yasal düzenlemelere uyulması ile toplumun ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi iyileştirmek ve üretimin her aşamasında Çay Çiftlik duyarlılığı ile çevre saygılı davranmak.
 
Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı mutlu etmek.

geri

ÜRÜNLER


Kaliteli ve lezzetli Çay Çiftlik ürünleri, titiz kontrollerden geçer. Geleneksel damak zevkimize uygun olarak el ve hava değmeden en hijyenik koşullarda üretilir.
Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamında bilgilendirme ve açık rıza formu'na göz atmak için tıklayın.

×